KONST / Litografier / Litografi 5395508
nr 539 5508
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Litografi, Monogramsignerad Oscar Reutersvärd, 280/295, knuten revolver 20x27 cm
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 1 september 2008
kl 17:33:44
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
450 kr
500 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd